Life in color
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life in color

RPG !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Privind cerul instelat

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 10:09 pm

-Nu ma supar!ii zic fetei inca privind cerul. Pai 18!ii raspund la intrebare. Dar tu?o intreb mutandu-mi privirea pe ea.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 10:30 pm

Am inchis ochii pentru cateva clipe si am tacut. Incepea sa se racoreasca mai rau.
-Te-am luat cu un an! am spus eu deschizandu-mi ochii si privindulpe baiat.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 10:31 pm

Am chicotit.
-Cum ai putut?o intreb prefacandu-ma suparat. Cum ai putut sa indraznesti sa fii mai mare ca mine?
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 10:35 pm

-Poi nu stiu intreab-o pe mama! Si uite ca pot sa fiu mai mare ca tine! am spus eu scotand limba la el. Aww..te-ai supalat? l-am intrebat copilareste
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 10:41 pm

-DA!i-am zis suparandu-ma facand botic. O urasc pe maicata!i-am zis botos.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 10:51 pm

-Aww...da ce ti-a facut mama de o urasti? Iote ce botic avem! am spus eu intorcandu-ma pe burta si sprijinindu-mu capul in palme.
-Cum putem sa scapam de boticul ala?
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 10:51 pm

-Pai o urasc pentru ca te-a nascut dupa mine!spun inca botos. Ia vezi ce-mi poti face sa ma scapi de el?ii zic privind-o.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 10:57 pm

-Iote...si conteaza ca eu m-am nascut inaintea ta si tu dupa mine? l-am intrebat eu dupa care am inceput sa ma gandesc ce pot sa ii fac.
-Ummm..daca fac asta trece supararea? am intrebat din nou dupa care m-am lasat usor spre el si l-am sarutat pe obraz.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 10:57 pm

Dau negativ din cap inca botos.
-Nu merge!scot limba la ea.Incearca altceva!
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 11:01 pm

Am mai stat cateva minute pe ganduri, apoi m-am apropiat din nou de el, de data aceasta sarutuandu-l scurt pe buze.
-Cum a trecut supalarea?
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 11:03 pm

Mi-am dus repede mana la gatul ei si am tras-o inapoi lipindu-i buzele de ale mele.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 11:15 pm

Abia imi dezlipisesm buzele de ale lui, iar peste cateva clipe eram din nou acolo. L-am sarutat din nou apoi mi-am pus capul pe pieptul lui.
-Iote..nu esti asa de inocent pe cat pari! am spus chicotind.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 11:17 pm

Am chicotit.
-Nu stiai ca aparentele inseala?Oricum mi-a trecut supararea!chicotesc.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 11:26 pm

Am inceput sa rad.
-Ba da stiam..dar speram sa nu fie adevarat! E bine ca ti-a trecut supararea ca altul numai primeai! am spus eu strambandu-ma la el.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 11:32 pm

-A da? Bine!M-am suparat iar!ii spun bosumflandu-ma in timp ce mi-am incrucisat mainile la piept.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 11:38 pm

-Da! Acum de ce te-ai suparat iar? am intrebat in timp ce il priveam. Sa stii ca ma supar si eu! m-am intors cu spatele la el.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 11:40 pm

-Supara-te!scot limba la ea si ma intorc cu spatele.Asa am sa fim amandoi suparati!
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyMier Mai 19, 2010 11:46 pm

-Da ma supar! am spus eu intorcandu-ma la el si scotand limba. M-am ridicat incet si m-am dus in spatele lui luandu-l de gat.
-Facem cumva concurs de suparare? Daca e asa ..trebuie sa iti spun ca eu pierd din prima!
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyJoi Mai 20, 2010 1:32 pm

Am inceput sa rad.
-SI eu care ma gandeam ca eu sunt cel care va pierde!ii zic intorcandu-mi capul pentru a o putea vedea.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyJoi Mai 20, 2010 7:35 pm

-Se pare ca nu esti tu ala! am spus eu in timp ce ii dadeam drumul la gat apoi am scos limba la el.
-Umm...aratai bine supalat! am chicotit eu.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 EmptyJoi Mai 20, 2010 8:52 pm

Am inceput sa rad.
-Mersi!Mersi!Esti o dulcica!ii fac cu ochiul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Privind cerul instelat
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in color :: Camin :: •Acoperis-
Mergi direct la: