Life in color
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life in color

RPG !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Privind cerul instelat

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Shiotani Mitsuko

Shiotani Mitsuko


Mesaje : 115
Data de înscriere : 17/05/2010
Localizare : Dai coltul si ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan;]

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 11:32 pm

-Nu ma intreba,nu sunt prea buna in ghicitori.am spus razand
-Deci mil dai inapoi pe Domnul Bumble?
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 11:34 pm

Am dat afirmativ din cap si i l-am inmanat pe ursulet.
-Ai zis ca ai copii!zambesc. Vreau si eu!
Sus In jos
Shiotani Mitsuko

Shiotani Mitsuko


Mesaje : 115
Data de înscriere : 17/05/2010
Localizare : Dai coltul si ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan;]

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 8:46 am

-Neah,nu dau,ia'ti si tu unul.am spus scotand lima la el,apoi iam intins ursul.
-Okay,uite il poti pastra pe acesta,daca vrei.iam spus zambindui calduros.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 1:48 pm

I-au ursul si-l strang la piept apoi ii dau un sarut pe nas apoi unul pe obraz lu Mitsuko in semn de multumire.
-Mersi!zambesc.
Sus In jos
Shiotani Mitsuko

Shiotani Mitsuko


Mesaje : 115
Data de înscriere : 17/05/2010
Localizare : Dai coltul si ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan;]

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 6:18 pm

-Pai,cu placere.am spus ducandumi o mana in par,zambind.
-Deci ar trebui sa notez cateva despre el,uraste cand ploua,ii plac plimbarile lungi pe timp de seara,luna plina si alte chesti neimportnante,are alergie la albine si ii plac filmele de groaza,cam atat cred.am spsu pe un ton copilaresc gandinduma ce ii mai plcea sau displacea ursului.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:00 pm

-Atunci ne potrivim!zambesc. Si mie imi plac plimbarile lungi seara si filmele de groaza. zambesc. Dar imi place si ploaia!adaug.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:08 pm

Statu mult timp fara sa spuna ceva, doar privind stelele si ascultand conversatia celor doi. Erau chiar amuzanti, asa ca o pufni rasul cand cei doi incepura sa se prosteasca mai rau. Nu ca ea ar fi fost foarte departe de ei.
-Hei..vreau si eu un pui de urs! am spus eu putin bosumflata apoi am inceput sa rad.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:16 pm

M-am uitat ciudat la fata care a inceput sa rada apoi am inceput si eu sa rad alaturi de ea.
-Daca ma rogi frumos o fac sa-ti dea si tie unul!chicotesc.
Sus In jos
Shiotani Mitsuko

Shiotani Mitsuko


Mesaje : 115
Data de înscriere : 17/05/2010
Localizare : Dai coltul si ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan;]

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:19 pm

Mam uitat ciudat la cei doi si mi'am dat ochi peste cap.
-Mda sigur.apoi mam ridicat de jos si mam scuturat un pic,ridicandumi privirea spre cer.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:27 pm

M-am ridicat usor de jos si m-am indreptat spre cei doi, trazand patura dupa mine.
-Umm...pai atunci o sa te rog! am spus eu facand un mic botic pe care l-am atins cu degetul.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:28 pm

-Ce ti-as papa botu ala!chicotesc. Hai ca am s-o rog mumos de tot sa-ti dea si tie unul!zambesc
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:35 pm

-Hehe..nu poti! am spus eu scotand limba copilareste la el, apoi i-am dat o mica imbratisare.
-Melci...da sa stii ca daca nu imi da si mie il iau pe al tau! i-am spus eu facand o fata de copil inocent.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:42 pm

-Nicio sansa!dau negativ din cap strangand la piept ursuletul.
Ma ridic apoi in picioare si ma duc la Mitsuko.
-II dai si ei un ulsulet?o intreb facand niste ochi mare ca de catelus.
Sus In jos
Shiotani Mitsuko

Shiotani Mitsuko


Mesaje : 115
Data de înscriere : 17/05/2010
Localizare : Dai coltul si ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan;]

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:45 pm

-Mda,sigur,oricum am prea multi in camera.am spus schitand un zambet larg privind in continuuare cerul.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:49 pm

Ii dau un sarut pe obraz apoi ma asez iar in fund langa fata.
-A zis ca-ti da!zambesc.
Sus In jos
Shiotani Mitsuko

Shiotani Mitsuko


Mesaje : 115
Data de înscriere : 17/05/2010
Localizare : Dai coltul si ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan;]

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:54 pm

-Dra doar unul si sa nu mai spuneti si la alti,ca raman fara ursi.am spus eu planganduma pe un ton copilaresc
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:56 pm

-Yupyy..asta inseamna ca nu-ti mai iau ursul! Mie imi ajunge unul...dar vreau sa fie mareee! am inceput sa topai in sus de fericire apoi m-am calmat si m-am asezat jos langa baiat.
-Umm..nu cred ca m-am prezentat! am spus facand iar un mic botic. Eu sunt Misaki.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 7:57 pm

-Nao!ma prezint si eu zambind. BIne ca te-ai oprit din sarit ca poate faceai gaura in acoperis!chicotesc.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 8:01 pm

-Incantata, Nao! Da mie imi place sa fac asta in plus nu cred ca sunt asa de grea incat sa fac o gaura in acoperis! Sau sunt? amintrebat eu razand.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 8:04 pm

-Tu nu pari asa de grea incat sa rupi acoperisul dar acoperisul asta nu pare atat de puternic!zambesc.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 8:10 pm

Am inceput sa rad, apoi m-am intins pe spate privind cerul.
-Ar fi bine pentru el sa fie... ca nu a scapat inca de mine! am inceput sa zambesc apoi am tras patura pe mine. Vrei si tu jumatate de patura? am intrebat intorcandu-mi privirea spre baiat.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 8:12 pm

Am dat afirmativ din cap.
-E mai racoare decat credeam!zambesc si ma apropii de fata apoi i-au o bucata de patura si o trag peste mine.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 8:20 pm

-Da e. Eu mereu cand vin pe acoperis iau si o patura cu mine in caz ca adorm pe aici! Usor..sa nu iei toata patura...ca eu este un copil friguros! am inceput eu sa ma prostesc.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 9:55 pm

-Nu-ti fa griji ca nu-ti fur toata patulica!chicotesc. De ce intalnesc numai copii pe aici? ma intreb privind cerul.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 10:08 pm

Am zambit dupa care mi-am spus capul pe pieptul lui, uitandu-ma la cer.
-Nu te superi nu? Dar de aici se vede mai bine Carul Mare! Si nu stiu...mie una imi place sa ma prostesc din cand in cand! Apropo cati ani ai?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Privind cerul instelat   Privind cerul instelat - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Privind cerul instelat
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in color :: Camin :: •Acoperis-
Mergi direct la: