Life in color
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life in color

RPG !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Um...o plimbare...in parc.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. EmptyLun Mai 17, 2010 10:14 pm

Era o zi destul de insorita asa ca m-am hotarat sa ies cu cainele la o mica plimbare. Am inceput sa ascult muzica la iPod apoi m-am asezat pe o banca, tinand cainele de lesa, si cautand prin playlist o melodie.
Sus In jos
Adele.

Adele.


Mesaje : 16
Data de înscriere : 17/05/2010

Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Re: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. EmptyLun Mai 17, 2010 10:25 pm

Ma plimbam prin parc, oprindu-ma din 5 in 5 minute sa fac poze artistice la cate un copac/o floare/un copil etc.
Sunt obsedata, si o stiu, dar nu-mi pasa, caci ma distrez mult prea bine ! ,m-am gandit eu, razand de una singura.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Re: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. EmptyLun Mai 17, 2010 10:30 pm

Deodata, am auzit pe cineva care incepuse sa rada. Era Adele, tipa pe care o cunoscusem nu cu mult timp in urma. M-am ridicat de pe banca, dandu-i drumul cainelui la lesa, si s-a dus sa se joace prin iarba.
-Bunaa. i-am spus fetei care facea poze.
Sus In jos
Adele.

Adele.


Mesaje : 16
Data de înscriere : 17/05/2010

Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Re: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. EmptyLun Mai 17, 2010 10:32 pm

Am tresarit usor, apoi mi-am ridicat privirea catre baiat. I-am zambit, un pic jenata.
-Salut. Ai iesit la o plimbare prin parc?
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Re: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. EmptyLun Mai 17, 2010 10:35 pm

-Mda. Ma cam plictiseam in camera si potaia asta latra intr-una, imi venea sa ii dau cu ceva in cap. am spus dandu-mi ochii peste cap. Tuu ce mai faci?
Sus In jos
Adele.

Adele.


Mesaje : 16
Data de înscriere : 17/05/2010

Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Re: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. EmptyLun Mai 17, 2010 10:38 pm

-Paaii... sunt cam in aceeasi situatie ca si tine, numai ca eu ma gandeam sa-mi scot aparatul foto la plimbare, nu cainele, zise Adele, razand.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Re: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. EmptyLun Mai 17, 2010 10:58 pm

Am zambit apoi am zis:
-Draguut. Doar ca il voi strange pe caine de gat. Presimt.
Sus In jos
Adele.

Adele.


Mesaje : 16
Data de înscriere : 17/05/2010

Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Re: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. EmptyLun Mai 17, 2010 11:00 pm

-Presimti, ha? il ironiza fata, ridicand de doua ori din sprancene. Hai, ca sa-l mai uiti, sa ne ocupam timpul cu altceva totusi !
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Re: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. EmptyMar Mai 18, 2010 12:48 am

-Dap dar zi ce vrei sa facem. Eu nu prea am idei acum...am spus privind-o.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Um...o plimbare...in parc. Empty
MesajSubiect: Re: Um...o plimbare...in parc.   Um...o plimbare...in parc. Empty

Sus In jos
 
Um...o plimbare...in parc.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in color :: Oras :: •Parc-
Mergi direct la: