Life in color
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life in color

RPG !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
~Yui Miaraki
Admin
~Yui Miaraki


Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/05/2010
Varsta : 33

Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. EmptyLun Mai 17, 2010 10:00 pm

Stătea întinsă pe pat,ascultând lătrăturile câinelui.Oare ce avea...?Era prima dată când lătra ca disperatu'. Se uită la el ciudat,dar nu prea îi dădu importanţă.Era prea afundată în gânduri.Închise ochii,aţipind pentru câteva secunde.Câinele o trezise.Încercă să adoarmă iar,şi de data asta reuşi,şi câinele se opri din lătrat,ghemuindu-se lângă ea pe pat.
Sus In jos
https://life-in-color.forumgratuit.ro
Ethna Yonemi
Admin
Ethna Yonemi


Mesaje : 39
Data de înscriere : 13/05/2010

Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Re: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. EmptyLun Mai 17, 2010 10:07 pm

Am batut puternic in usa. Stiam ca era acasa si stiam ca dormea, si totusi continuam sa bat fara intrerupere.
-Hai, Mia, deschide! am spus tare incat sa ma auda.
Sus In jos
~Yui Miaraki
Admin
~Yui Miaraki


Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/05/2010
Varsta : 33

Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Re: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. EmptyMar Mai 18, 2010 3:44 pm

Off: bă.ce Mia?=]]] o cheamă Yui :-/ ăla-i prenumele,tuto :]]]
Onn:
Bătăile puternice din uşă au făcut-o să se trezească.Începu să înjure de zor printre dinţi,chiar acum să o trezească,după ce adormi?Era gata,gata să facă scandal.Deschise uşa,fiind încă cu ochii închişi.
-Mda,ce e?
Sus In jos
https://life-in-color.forumgratuit.ro
Ethna Yonemi
Admin
Ethna Yonemi


Mesaje : 39
Data de înscriere : 13/05/2010

Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Re: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. EmptyMar Mai 18, 2010 9:10 pm

off: se presupune ca te sacai si ti-am dat o porecla ciudata XD oh...si tuta esti tu =]]
on:
-Mult iti ia sa deschizi usa, mai! am spus, punandu-mi bratele in sold. Fii atenta aici: Am luat ziarul din posta azi dimineata si ghici cine era pe prima pagina? Chiar tu, surioara. Se pare ca iar te-a apucat cantatul in mall si ai ajuns in ziare.
I-am intins o bucata de hartie si i-am aratat unde sa citeasca.
Sus In jos
~Yui Miaraki
Admin
~Yui Miaraki


Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/05/2010
Varsta : 33

Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Re: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. EmptyMar Mai 18, 2010 9:14 pm

Off: =]] io tută? taci că nici tu nu eşti mai departe de mine!
Onn:
-Ce,ce,ce?!Când?Nici n-am fost la mall! Şi uhm...eu nu cânt,doar ştii asta.Cred,spuse îndreptându-şi privirea în altă parte.
-Şi intră,îmi spui înăuntru ce s-a întâmplat mai concret.Că io n-am nicio idee.S-a dat la o parte din uşă,ca să poată să intre fata.
Sus In jos
https://life-in-color.forumgratuit.ro
Ethna Yonemi
Admin
Ethna Yonemi


Mesaje : 39
Data de înscriere : 13/05/2010

Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Re: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. EmptyMar Mai 18, 2010 9:24 pm

Am inceput sa rad apoi am intrat in incapere.
-Credeam ca o sa fii dezordonata ca acasa, dar vad ca nu-i chiar asa.
M-am asezat pe un fotoliu si am aruncat ziarul pe masuta. Mi-am indreptat privirea spre Yu' si am zis:
-Poate ca nu esti tu cea care s-a facut ieri de ras, dar mie mi se pare ca esti chiar tu. Uita-te sa vezi.
Sus In jos
~Yui Miaraki
Admin
~Yui Miaraki


Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/05/2010
Varsta : 33

Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Re: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. EmptyMar Mai 18, 2010 9:30 pm

-Mdah,niciodată nu am fost dezordonată,ştii asta. Se duse în faţa ei,privind ziarul de pe măsuţă.
-Eu n-am cântat.Şi de ce s-a făcut aia de râs?Citeşte tu,mie mi-e prea somn acum,te rog.
Sus In jos
https://life-in-color.forumgratuit.ro
Ethna Yonemi
Admin
Ethna Yonemi


Mesaje : 39
Data de înscriere : 13/05/2010

Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Re: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. EmptyMar Mai 18, 2010 10:03 pm

Am privit-o atent si apoi m-am intins dupa ziar. Era evident ca nu isi aducea aminte, sau nu fusese ea, dar oricum trebuia sa-i citesc ce scria.
-Scrie asa:
Isterica in Mall
In noaptea precedenta, o anumita domnisoara, care a participat la o anume petrecere tinuta in discoteca de la sublolul Mall-ului, a trecut peste limita bunului si respectatului simt si s-a desfasurat exact in centrul Mall-ului. Martorii spun ca prietenii ei au incercat sa o opreasca, dar ea a fost incapatanata si s-a urcat pe scena amplasata in centru pentru formatia rock simfonic Nightwish, ce are sa cante in aceasta seara. "A inceput sa cante ca o nebuna. Curat nebuna!" spune un martor de-a dreptul socat, ceea ce noua ni se pare o gluma excelenta. Se intelege ca la o petrece desfasurata intr-o discoteca se mai intrece limita alcoolului si a bauturii, dar credem ca de data aceasta, nici macar legea nu a putut face nimic in legatura cu asta.
Am lasat ziarul jos si mi-am ridicat privirea spre ea.
-Ai fost cumva la o petrecere in mall, Yu'?
Sus In jos
~Yui Miaraki
Admin
~Yui Miaraki


Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/05/2010
Varsta : 33

Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Re: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. EmptyMier Mai 19, 2010 2:02 pm

Începu să râdă în hohote,nu era ea,clar!Ea n-a mai ieşit din casă de câteva zile.
-Nu,nu sunt eu.Nu am fost în mall.Nici măcar nu ştiu cum e acolo.Apropo,a cântat Nightwish?Pff...trebuia să merg să văd... oftă lung,apoi o privi pe fată.Dacă nu sunt poze cu 'mine' în ziar,atunci nu cred că sunt eu.
Sus In jos
https://life-in-color.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty
MesajSubiect: Re: Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.   Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât. Empty

Sus In jos
 
Te mănâncă să intri,nu?Hai intră,nu mai sta atât.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in color :: Camin :: •Apartamente-
Mergi direct la: