Life in color
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life in color

RPG !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:32 pm

-Si?chicotesc. Credeai ca are sa se schimbe vreodata verisorul tau iubit?il intreb continuand sa-i scot hainele din sifornier.
Intr-un final am gasit un tricou ce parea sa mi se potriveasca. L-am tras repede pe mine dupa care am inceput sa ma uit dupa niste blugi.
-Bai da ceva blugi mai mulati ai?il intreb negasind asa ceva prin duzina lui de haine.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:37 pm

-Nu. Da' ce-s eu, fata sa am blugi mulati? am intrebat ridicand o spranceana apoi am inceput sa rad. Si da, chiar credeam ca se va schimba ceva...Si fa curat.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:38 pm

-Da... da cum spui tu!ii zic ironic. Sa-ti cumperi omule pantaloni mulati clar?ii zic alegand o pereche de blugi negri. Pe unde ai boxeri?il intreb intorcandu-ma cu fata la el afisand un zambet inocent pe buze.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:41 pm

-Ia-ti singur pantaloni mulati, eu nu port asa ceva. am zis strambandu-ma la el. Si nu fii nesimtit, cauta singur. Mie mi-e lene. apoi am facut o mica pauza dupa care am adaugat: Si inceteaza cu zambetul ala de copil abandonat ca nu ma impresionezi deloc.
Am scos limba la el apoi m-am abtinut sa nu rad.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:44 pm

Am scos limba la el.
-Nu tre sa fii femeie ca sa porti asa ceva!Eu port si is bi nu femeie!scot iarasi limba la el si ma intorc cu fata la sifonier.
Ma aplec la un sertar caci eram sigur ca acolo isi tine boxerii. Am fatait putin din fund si am scos o pereche de boxeri negri.
-Nu-i asa ca ma pot schimba aici?chicotesc si ma intorc cu fata la el
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:49 pm

-Schimba-te in baie. am zis uitandu-ma urat la el apoi i-am dat un sut in fund. Mai repede. Si lasa "aerele de copil mic si nevinovat" ca nu iti merge cu mine.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:50 pm

-Au!tip si-mi frec fundul. Doamne la fel de irascibil esti!imi dau ochii peste cap si fug in baie.
Imi trag repede hainele pe mine si ma intorc la el,luandu-le pe ale mele de pe jos
-Stiu ca-mi sta ca naiba!mormai. Unde naiba le intind pe ale mele?
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:52 pm

-Da, stiu ca sunt irascibil. Porbleme?Tie iti sta ca naiba cu orice. am spus zambind malefic. Si le intinzi undeva, nu-mi pasa.
Apoi m-am dus inapoi in sufragerie.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:55 pm

-Nu-ti pasa?mormai. Bine!chicotesc.
Ma duc in sufragerie si-mi pun pantalonii pe televizor, tricoul il arunc pe sifonier si boxerii mi-i pun pe un scaun.
-Unde e bautura mea?il intreb zambind.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyLun Mai 17, 2010 11:58 pm

OOC: Te bat. :]]

BIC:
-Pot sa te bat? Bine, te bat mai incolo. Acum du-te si joaca-te cu masinutele din dormitor. am spus sarcastic dupa care i-am luat lucrurile pe care le lasase in sufragerie si i le-am aruncat pe geam. Na. apoi m-am asezat canapeaua de langa fotoliul pe care statea fata.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 12:00 am

OOC:Vrei sa-ti arunc potaia pe geam?:))

BIC:
-Baaaaaaaa!am tipat. Am sa stau pe capul tau pana imi iei alte haine!ii zic asezandu-ma turceste pe covor.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 12:03 am

OOC: Potaia e mutant! Are "picioare extensibile" :))))

BIC: L-am ignorat pe Naoki abtinandu-ma sa nu rad apoi am luat o gura din cafeaua care parca e mai racise.


Ultima editare efectuata de catre Justin Marsay in Mar Mai 18, 2010 3:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 12:05 am

Am inceput sa ma uit prin camera si am vazut sub pat ceva interesant . M-am bagat imediat dupa obiect si cand l-am scos am observat ca era un ursulet de plus. Am inceput sa rad apoi m-am ridicat si m-am dus in spatele lui incepand sa-l lovesc cu ursululetul de plus in cap.
-Bautura mea!tip la el.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 12:47 am

-Auzi, am o idee mai buna. Ce-ai zice daca ai iesi afara sa ma cauti. Vezi poate sunt pe-acolo. i-am spus indiferent.

OOC: Hai ca eu merg sa dorm. Nb.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 1:09 pm

M-am asezat langa el pe canapea.
-Dupa ce mi se usuca hainele plec!ii zic indiferent privind tavanul
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 2:10 pm

-Care haine? Alea de-afara? am intrebat razand.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 2:13 pm

Mi-am dat o palma peste frunte.
-Am uitat!am zambit. Atunci am sa plec cand o sa primesc alte haine!
Sus In jos
Adele.

Adele.


Mesaje : 16
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 2:44 pm

Adele privi tacuta cearta celor doi, zambind in sinea ei... Isi bau bautura dintr-o singura inghititura, iar ochii incepura sa-i straluceasca de incantare la gustul alcoolului.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 3:36 pm

-Bine. Cum vrei tu. am spus scotand limba la el apoi am mai luat o gura de cafea. M-am intors cu fata la Adele.
-Sii de unde esti? am intrebat-o desi, dupa cum vorbea, parea ca e din SUA.
Sus In jos
Adele.

Adele.


Mesaje : 16
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 4:25 pm

-De aici, de prin SUA, raspunse Adele, zambindu-i prietenoasa. Dar tu? Nu pari de pe aici... cel putin nu daca ma iau dupa accentul tau...
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 4:29 pm

-Tot din SUA. i-am spus zambind apoi am scos putin limba.
Sus In jos
Adele.

Adele.


Mesaje : 16
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 4:30 pm

-Si ce-i accentul tau? intreba, uimita, Adele, asezandu-se turceste, pentru o pozitie mai comoda.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 4:32 pm

-Paai...am stat in Germania ceva vreme, gen 2 ani si de-aia am accentul asa ciudat. am spus razand slab. Dar din pacate m-am intors ca sa fac facultatea aici.
Sus In jos
Naoki Choshi

Naoki Choshi


Mesaje : 179
Data de înscriere : 17/05/2010

N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 EmptyMar Mai 18, 2010 5:47 pm

Deodata imi aud soneria de la telefon. Ma ridic deodata de pe canapea si-mi dau seama ca telefonul imi era in baie. Am fugit in baie si am raspuns acolo la telefon cand am vazut ca era sefu.
-Da?l-am intrebat mirat de faptul ca ma sunat.
S:Unde esti ba?imi tipa in ureche.
-La varmiu de ce?il intreb confuz.
S:Tu ai vazut cat e ceasul omule?ma intreaba furios.
-Nu prea!De ce?
S:E 9!tipa la mine. Misca-ti corpul aici mai repede!tipa si inchide.
-Haide ca eu plec!le spun celor 2 intorcandu-ma in camera.
Sus In jos
Continut sponsorizat





N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.   N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
N-ai tupeu, n-ai tupeu!!!Sac-sac.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in color :: Camin :: •Apartamente-
Mergi direct la: