Life in color
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life in color

RPG !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prin bucatarie in miezul noptii.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 10:48 am

Desi era destul de tarziu, nu imi era somn. Fara sa imi mai pun tricoul pe mine, si ramanand in niste pantaloni nergi am intrat in bucatarie. Am deschis frigiderul luand o sticla de apa rece apoi m-am dus la fereastra, luand o gura mdin lichidul transparent. Mi-am aprins o tigara privind pe geam.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 11:01 am

M-am trezit din somn cand am simtit o adiere racoroasa de vant in camera mea. "Stiam eu ca trebuia sa inchid geamul ala" mi-am reprosat. Am coborat din pat si m-am indreptat spre bucatarie pentru a-mi lua o sticla de apa. In timp ce coboram scarile mi-am dat seama ca eram doar in boxeri si in bustiera...nu mi-am facut niciun fel de griji pana in clipa in care am mai vazut pe cineva in bucatarie.
-Nu ai somn? am intrebat eu zambind.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 11:04 am

Deodata, am auzit o voce de fata. M-am intors si am vazut o tipa pe care nu o cunosteam.
-Ai ghicit. am spus incercand sa schitez un mic zambet. uitasem ca nu aveam tricou pe mine dar nu ma deranaja, era prea cald. Am mai tras un fum apoi am luat o gura de apa. Justin. m-am prezentat scurt.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 11:09 am

M-am dus spre frigider luand o sticla de apa. Am desfacut sticla si am luat cateva inghitituri din ea, apoi m-am asezat la masa pe un scaun.
-Incantata. Misaki..dar mi se spune Misa sau Saki.Poti sa-mi spui cum vrei. Am spus eu dand indiferenta din umeri.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 11:11 am

-Dragut nume...am spus asezandu-ma pe vine, stand sprijinit de perete apoi mi-am trecut mana prin par, ciufulindu-l putin.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 11:23 am

-Mersi! am spus eu in timp ce ma frecam la ochi apoi am mai luat o gura de apa pentru a ma trezi mai bine, dar fara efect.
-Umm..cati ani ai?
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 11:25 am

-21. am spus scurt apoi am lasat capul pe spate, luand inca un fum dupa care am stins tigara. Tu? am intrebat-o pe tipa desi parea de vreo 18-19 ani.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 11:29 am

M-am ridicat de pe scaun si m-am indreptat spre geam pentru a vedea stelele.
-19. Mica nu? Umm..mai ai tigari? am intrebat eu fara sa-mi schimb privirea.
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 11:32 am

-Eh, nu esti mica; am spus ridicand din umeri apoi i-am intins pachetul de tigari. Multi inainte.
Am facut o mica pauza apoi am intrebat-o:
-Esti din Japonia, nu?
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 11:44 am

M-am intors si am luat o tigare din pachet., apoi m-am asezat jos langa el aprinzandu-mi tigarea.
-Mersi...la fel! am spus eu tragand un fum din tigare. Da..sunt din Japonia.Um...si presupun ca tu esti din America, right?
Sus In jos
Justin Marsay

Justin Marsay


Mesaje : 107
Data de înscriere : 17/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMar Mai 18, 2010 2:14 pm

-Mda. am spus ridicand slab din umeri. E marfa in Japonia. Am fost si eu acolo, am stat un an.
Sus In jos
Misaki Kimura

Misaki Kimura


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/05/2010

Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. EmptyMier Mai 19, 2010 12:03 am

Am simtit un crurent rece ce imi spabatea spatele asa ca m-am ridicat de jos si am inceput sa ma uit dupa ceva cu care sa ma acopar.
-Da...cateodata mi se face dor de ea! am spus eu dupa care am mai tras cateva fumuri din tigare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prin bucatarie in miezul noptii. Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucatarie in miezul noptii.   Prin bucatarie in miezul noptii. Empty

Sus In jos
 
Prin bucatarie in miezul noptii.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in color :: Camin :: •Bucatarie-
Mergi direct la: