Life in color
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life in color

RPG !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Imi e somn...

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 69
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 9:41 pm

-Da dacă sunt extratereştri poate te transformă în jeleu..! râse.
Sus In jos
Mikito Lu

Mikito Lu


Mesaje : 109
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 9:47 pm

-Hey,mie nu imi plac jeleurile poate ma transforma,defapt poate nu ma transforma in nimic,au venit sa te transforme pe tine in ciocolata sa te manance fanele tale disperate.am spus scotand limba la el.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 69
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 9:56 pm

-Neh nu ai să vezi. Eu deja sunt considerat de ciocolată , deci deh , nu sunt ţanse. Şi în plus persoana mea nu crede în mitic sau în fantezi . murmură zâmbind slab dând din umeri.
Sus In jos
Mikito Lu

Mikito Lu


Mesaje : 109
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 10:00 pm

-Okay,Omule de ciocolata ce aroma ai amaruie sau dulce cu ce esti lapte,visini,arahide?il intreb razand pe baiat
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 69
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 10:34 pm

-Eh. Depinde. Eu cred că sunt dulce şi sunt cu lapte , da deh fiecare mă consideră cum îi place. zâmbi.
Sus In jos
Mikito Lu

Mikito Lu


Mesaje : 109
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 10:42 pm

-Eu sincer,te consider o bomboana dulce dar pe care nu o poti sparge.am spus zambind si clipind des.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 69
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyJoi Mai 20, 2010 9:58 pm

-Da tu ce crezi. Adică ţie îţi place să spari bomboane? întrebă rânjind.
Sus In jos
Mikito Lu

Mikito Lu


Mesaje : 109
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyJoi Mai 20, 2010 10:39 pm

-Pia edpinde adac stiu ca sunt dulci imi place,dar totusi daca nu pot sa sparg o bomboana o arunc si iau alta,asa cum fac cu prieteni.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 69
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 6:28 pm

-Adică...aha..! Bine atunci , eu nu vreau să fiu aruncat la gunoi ca o carpă ruptă. dădu' din umeri.
Sus In jos
Yukie Sakurai

Yukie Sakurai


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 11:45 pm

Am ramas catva timp intr-un loc, pana ce m-am mai trezit si mi-am scos niste lapte din frigider, apoi am luat cereale, pe care le-am pus intr-un castron.
- Mai vrea cineva? Am intrebat eu.
Sus In jos
Mikito Lu

Mikito Lu


Mesaje : 109
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptySam Mai 22, 2010 11:29 am

-Neah te arunc numai cand te faci urat adica la batranete.am spus chicotind.
-Aaa,pai eu..iam spus fetei pe un ton copilaresc
Sus In jos
Yukie Sakurai

Yukie Sakurai


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/05/2010

Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 EmptySam Mai 22, 2010 7:06 pm

- Okay... tu vrei? L-am intrebat si pe baiat, aruncandu-i o privire.
Pana venea raspunsul ei am pus cerealele si laptele intr-un alt castron, pe care i l-am dat fetei.
- Pofta buna, i-am spus zambind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Imi e somn... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi e somn...   Imi e somn... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Imi e somn...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in color :: Camin :: •Bucatarie-
Mergi direct la: